Superprémiové krmivo s lososovým masem a bramborou vhodné pro psy středních a velkých plemen. Neobsahuje pšenici ani sóju. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním i pro psy s nadváhou. 

Použité suroviny vytváří krmivo, které splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitní nutričně a dieteticky plnohodnotné krmivo s velmi vysokou stravitelnosti a velmi nízkým rizikem alergie. Jedná se o krmivo vhodné pro všechny kategorie dospělých psů i pro psy obézní případně psy v rekonvalescenci. Složka bílkovin je zabezpečena lososovou rybí surovinou a glycidová složka bramborovým škrobem. Nenasycen mastné kyseliny (Omega 3 a 6) jsou ve vyváženém poměru. Obsah makro i mikroprvků plně pokrývá potřebu dospělého psa. Množství a podíl vitaminů plně zabezpečuje potřebné množství. Vyšší obsah vitamínu C podporuje tvorbu biosyntézy kolagenu. Tím je zabezpečena správná regenerace kostní a chrupavkové tkáně, včetně dobrého hojení ran. Společně s vitamínem C přispívá ke zvýšené odolnosti a zlepšenému imunitnímu systému podíl obsažených probiotik, které upravují pozitivně střevní mikroflóru. V krmivu jsou navíc protilátky IGY vázané na vaječnou hmotu, které blokují nežádoucí množení a následnou distribuci v organismu psů řady patogenních virů (parvovirus, rota a corona virus) a dalších potenciálně nebezpečných bakterii.

 

Složeni: maso a produkty živočišného původu 31 % (dehydrované drůbeži maso, dehydrované rybí maso, dehydrovaná drůbeží játra, lososový extrakt,), sušené brambory, obiloviny (rýže, kukuřice) vedlejší výrobky rostlinného původu (kukuřičný gluten, cukrovarské řízky,) tuky a oleje (drůbeži tuk, lososový olej), kvasnice, Yucca Shidigera , minerální látky a vitamíny . Dále obsahuje antioxidanty, konzervanty, barviva.

 

Způsob krmeni: viz Dávkovací tabulka. Možno krmit suchým i mírně zvlhčeným krmivem.

Pes musí mít stálý přísun dostatečného množství vody k piti.

Skladovaní: Skladujte v suchu a v chladu.

 

Balení: 1kg, 3kg, 15kg

 

Analytické složky:
Hrubý protein 24%
Hrubý tuk 11%
Anorganické látky (hrubý popel) 4,6 %
Hrubá vláknina 2,9%

Přidané doplňkové látky:

Vitamin A (EU 672) 14.200m.j./kg
Vitamin D3 (EU 671) 1.400m.j/kg
Vitamin E (alfatokoferol) 124 mg/kg
Fe (síran železnatý monohydrát E1)150 mg/kg
I (jodid draselný E2) 0,7 mg/kg
Cu (síran měďnatý pentahydrát E4) 13mg/kg
Mn (oxid manganatý E5) 65 mg/kg
Zn (oxid zinečnatý E6) 125 mgkg
Se (seleničitan sodný), E8 0,35 mg/kg

Doporučené dávkování:

 Hmotnost psa v kg  Denní dávka v g
5 - 10 60 - 110
10 - 20 110 - 220
20 - 30 220 - 330
30 - 40 330 - 480

 * Doporučené dávkování  je pouze orientační a mělo by být upravováno tak, aby váha zvířete odpovídala jeho růstu a věku.

 


▼ Celý popis ▼

CD Salmon and Potato 1 kg

  • Výrobce: Delikan
  • Kód výrobku: 441
  • EAN: 8595045401742
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele (5-7 dní)
  • 74 Kč

  • Cena bez DPH: 66 Kč

Podobné výrobky

CD Adult Mini 1 kg

CD Adult Mini 1 kg

Drůbeží superprémiové krmivo speciálně vyvinuto pro psy malých plemen. Krmivo neobsahuje sóju ani pšenici.Speciální receptura..

70 Kč Cena bez DPH: 63 Kč

CD Lamb and Rice Small&Medium 3 kg

CD Lamb and Rice Small&Medium 3 kg

Superprémiové krmivo s jehněčím masem a rýží vhodné pro psy středních a malých plemen. Neobsahuje pšenici ani sóju. Vhodné pr..

241 Kč Cena bez DPH: 215 Kč

CD Lamb and Rice 1 kg

CD Lamb and Rice 1 kg

Superprémiové krmivo s jehněčím masem a rýží vhodné pro psy středních a velkých plemen. Neobsahuje pšenici ani sóju. Vhodné p..

71 Kč Cena bez DPH: 63 Kč

CD Light 15 kg

CD Light 15 kg

Superprémiové krmivo s drůbežím masem vhodné pro psy seniory nebo pro obézní psy. Neobsahuje sóju.Použité suroviny tohoto krm..

757 Kč Cena bez DPH: 676 Kč